השתלמויות בסיסיות

כל השתלמות בת 28 ש"א

ההשתלמויות יערכו בימים רביעי (10.00-18.30), חמישי (10.00-18.30) ושישי (9.00-13.00)
ההשתלמיות יתקיימו בסטודיו של ד"ר שריי גלב ברחוב שפינוזה 21 ברעננה

ישנה אפשרות להירשם להשתלמויות בנפרד, בהנחה עבור מספר השתלמויות, או בהנחה מאוד משמעותית, כאשר נרשמים לכל חמשת ההשתלמויות כקורס שנתי אחד – ללא אפשרות של החזרים במהלך השנה.
על מנת ליצור קבוצה שתעבוד יחד לאורך כל השנה, אנו מעוניינים לעודד אתכם להשתתף בכל ההשתלמויות כקורס אחד. לכן אנו ממציעים הנחה משמעותית זו.
מחירים בסוף העמוד.

להרשמה ותשלום מאובטח לכל ההשתלמויות:

טיפול זוגי מבוסס מובחנות- יסודות:

תאריכים: תאריכים: 21/22/23 לפברואר 2018

 

ההשתלמות הבסיסית והראשונה בגישה. כוללת בתוכו הבנה מעמיקה של מושג המובחנות והאפשרות להשתמש בו בעבודה זוגית. ההשתלמות תציג את ההבדלים העקרוניים בין טיפול זוגי מבוסס התקשרות ויחסי אובייקט לבין טיפול זוגי מבוסס מובחנות. יוצגו המרכיבים השונים של מובחנות, והאופנים שבהם המטפל יכול לזהות אותם ולדחוף את בני הזוג לקראתם. נעסוק גם בהרחבה בנושא של תחושת עצמי משוקפת ותחושת עצמי איתנה וכיצד ניתן לסייע למטופלים לבנות תחושה עצמית הנובעת מתוכם ולא משיקופי הסביבה. המשתתפים יתרגלו שלל שאלות והתערבויות הדוחפות בני זוג למובחנות גבוהה יותר.

הנחה לנרשמים עד ל 10/1 1600 ש"ח במקום 1900 ש"ח. רישמו 30 בקוד קופון.

ראויות ואשמה ביחסים זוגיים:

2/3/4 למאי 2018

טיפול זוגי מבוסס מובחנות וראויות אינו נטול ערכים ושיפוט. להפך! גישה זו מבחינה בכך שעמוד שדרה מוסרי הוא אבן יסוד ביכולת של בני זוג ליהנות באמת מכל השפע שזוגיות ארוכת טווח יכולה להציע להם. כיצד דוחפים בני זוג לקחת אחריות על עצמם, לשחרר את האשמה המדומה שלהם ולהתבונן בכנות באשמתם האמיתית? אילו שאלות והתערבויות דוחפות בני זוג לפתח יושרה שמתוכה יוכלו לחוש זכאים וראויים לחגוג את הגבריות, הנשיות, החושניות והתשוקה שלהם?

השתלמויות מתקדמות

(בהשתלמויות המתקדמות ניתן להשתתף רק לאחר השתתפות בסדנת הבסיס של טיפול זוגי מבוסס מובחנות)

האומנות של שאילת שאלות:

תאריכים: 21/22/23 למרץ 2018

שאלות טובות אינן רק אוספות מידע, הן גם יוצרות מידע, משנות תפיסות ומבנות מחדש את המציאות. בקורס זה נלמד את האומנות של העלאת השערות ובניית שאלות היוצרות שינוי אצל המטופל, הזוג או המשפחה. הקורס כולל היכרות עם סוגים רבים ושונים של שאלות, למידה של העקרונות ואימון בזוגות, תוך כדי הדרכה, בשימוש מדויק ויעיל בשאלות מתערבות. דגש יושם על אימון בשאלות מעגליות, המעבירות את המטפל ואת המשפחה לתפיסה מערכתית של הבעיה, שאלות רפלקטיביות המסייעות לבני המשפחה לראות אלטרנטיבות, ושאלות מעמתות הדוחפות את בני הזוג או המשפחה ללקיחת אחריות ובגרות.

מניפולציות, שקרים ועונשים ביחסים זוגיים:

30/31 למאי 1 ליוני 2018

לעיתים, מתוך רצון לחבק ולהכיל את קשייהם של המטופלים שלנו, אנו מתעלמים מהיכולת ומהבחירה שלהם להתעלל אחד בשני, וגם בנו המטפלים. בני זוג משתמשים במניפולציות, שקרים ועונשים, הרבה יותר משרוב אנשי המקצוע מוכנים להודות. היכולת של בני זוג לקרא האחד את המיינד של האחר היא עצומה, ורבים מהם עושים שימוש נרחב ביכולת זו כדי להכאיב ולפגוע.

כאשר המטפל הזוגי נעשה ער לכל אלה ומגיב להם במהירות ובחדות, הפגישה הטיפולית תופסת תפנית חדה. המפגש הטיפולי הופך מסוכן יותר, בטוח פחות, ועם זאת, מהיר וממוקד הרבה יותר.

המטרה העיקרית של הסדנה היא להפוך את המטפל למיומן בזיהוי מהיר של מאבקי הכוח והכלים שבני הזוג משתמשים בהם ביחסיהם. מטפלים שעברו את הסדנה דיווחו שהם החלו להשתמש במיומנות שנרכשה בהצלחה מיד בתום הסדנה ושהטיפולים שלהם הפכו אפקטיביים יותר וגם מהנים יותר. 

הטיפול בבגידות בגישה מבוססת מובחנות:

תאריכים: 4/5/6 ליולי 2018

טיפול זוגי מבוסס מובחנות מבחין בכך שבני זוג ברמת מובחנות לא גבוהה מתמרנים האחד את תחושת העצמי של השני בעזרת קיומם של רומנים מחוץ לנישואין. כאשר בני הזוג מעלים את רמת המובחנות שלהם, ה"בוגד" אינו יכול יותר לתמרן את תחושת העצמי המשוקפת של "הנבגד" כיוון שהנבגד אינו מנוהל יותר מהמחוות, המילים או המעשים של בן או בת זוגו. הטיפול בבני זוג מתוך גישה מבוססת מובחנות מקצר באופן חד את חווית הפגיעה והטראומה אצל הנבגד ופונה מיידית לבנייה של מערכת יחסים בוגרת יותר בין בני הזוג. ההשתלמות תציג מספר התערבויות פרובוקטיביות היוצרות, מתחילת המפגשים, אווירה של רצינות, בגרות ואחריות המובילה להתקדמות והתפתחות מהירים יותר של שני בני הזוג לאחר גילוי הרומן.

להרשמה ותשלום מאובטח לכל ההשתלמויות:

מחירים:
השתלמות מקצועית אחת 1900 ש"ח
השתלמות מקצועית אחת (תשלום חודש ויותר מראש) 1600 ש"ח – שימו קוד קופון 30
2 השתלמות מקצועיות (תשלום חודש מראש) ₪3,000.00
3 השתלמות מקצועיות (תשלום חודש מראש) ₪4,200.00
4 השתלמות מקצועיות (תשלום חודש מראש) ₪5,200.00
5 השתלמות מקצועיות (תשלום עד ל 18 לספטמבר) ₪6,000.00
5 השתלמויות מקצועיות כקורס שנתי – ללא אפשרות החזר במהלך השנה (תשלום עד ל 18 לספטמבר) 5500 ש"ח

לפרטים נוספים, מוזמנים להתקשר אלי: 0544355744