ספרים מאת אמתי מגד

לרכישה מאובטחת של הספרים, לחצו כאן

טיפול זוגי מבוסס מובחנות:

טיפול עטיפהזוגי מבוסס מובחנות בנוי על הנחות יסוד ייחודיות ולעיתים הפוכות מגישות הטיפול הזוגי המקובלות:  הוא מניח, מצד אחד, שקונפליקטים ,מתח וריחוק הם חלק טבעי והכרחי בהתפתחות של יחסים ארוכי טווח ומצד שני, שאינטימיות ותשוקה לא יוכלו להשתמר לאורך זמן ללא בגרות נפשית אצל שני בני הזוג.  הוא גם מניח שמה שמביא בני זוג לשחיקה והתרחקות, חוסר באינטימיות ואובדן התשוקה, היא הציפייה ההדדית שלהם להכלה ולוויסות הדדי של רגשות. ציפייה זו מביאה את בני הזוג לתלות ואינה מאפשרת התפתחות, צמיחה ובגרות. טיפול זוגי מבוסס מובחנות מזמין את בני הזוג לקחת אחריות מלאה על חייהם, להשתמש בכישורי החשיבה שלהם לשם התמודדות עם קשיים, להתעקש על אותנטיות ביחסים, הגשמה עצמית מלאה, וויסות עצמי של רגשות וויתור על מניפולציות ומשחקי כוח. בספר זה יצר אמתי מגד אינטגרציה ייחודית ומעשית בין עבודותיהם של מספר תיאורטיקנים, מטפלים ומורים דגולים (מורי בואן, איבן בוסזורמני נאז', דויד סנרש, קארל תום וג'ורג' איבנוביץ' גורדייף) לבין ניסיונו רב השנים וחשיבתו שלו. גישתו הטיפולית היא ממוקדת ,מעמתת ומאפשרת פריצות דרך משמעותיות אצל בני הזוג במהירות וביעילות.  הספר גדוש בכיווני חשיבה חדשים ובכלים פרקטיים שישמשו את המטפל בעבודתו עם זוגות.

מחיר: 130 ש"ח + 20 ש"ח דמי משלוח = 150 ש"ח

לרכישה מאובטחת לחץ כאן

דהרמה תרפיה:

דהרמה-תרפיה היא תרפיה המכוונת לסייע לאנשים לחיות חיים של דהרמה, כלומר למצוא את ייעודם האמיתי ואת טבעם. דהרמה-תרפיה עוסקת בהסרת המכשולים לקראת חיים של תיאום והרמוניה עם הטבע האמיתי שלנו, עם הייעוד שלנו ועם המתנה שנועדנו לתת. עטיפה דהרמה תרפיה

מצאנו שהעיסוק בעבר, שהעיסוק בבעיות, שהעיסוק בניקוי דפוסים, בשינוי מערכת האמונות, בניקוי טראומות, אינו באמת מספק. העיסוק בכל אלה נכון רק כשהוא מכוון למטרה הגבוהה של חיבור לחיים של דהרמה. מצאנו שאנו עסוקים בטיפול יותר ויותר בחיפוש מלא להט אחרי הייעוד של אנשים, אחרי המתנה שלהם. מצאנו שהעתיד האפשרי של המטופלים שלנו מרתק אותנו הרבה יותר מהכלא שעברם מהווה עבורם.

דגש רב יותר ניתן בטיפול כזה על העתיד. העתיד האפשרי של האדם הופך להיות מרכזי בסוג טיפול כזה. מרחב גדול ניתן לאפשרות לדמיין עתיד כזה, לבדוק את התאמתו לקול הפנימי שלנו, לתכנונו ולהגשמתו. השיחה הטיפולית נעה על הציר של העבר, ההווה והעתיד, כשהעיסוק בעבר נועד להסיר את המכשולים ולשרת את העיסוק המרכזי בעתיד.

הספר מכיל שלל טכניקות לשימוש בטיפול אינדיבידואלי. כשהטכניקה העיקרית היא שאילת שאלות מסוגים שונים המסייעת למטופל לברר עבור עצמו מה כוזב ומה אמיתי בחייו.

לרכישה מאובטחת לחץ כאן

 

משפחה כן בוחרים:

הספר שלפניכם עוסק בהתבוננות מתוך פרספקטיבה רוחנית לתוך משפחות המוצא שלנו והמשפחות שאותן אנו יוצרים. הוא עוסק בעבודה שלשמה באנו לעולם הזה. הספר מנסה להבהיר קשיים ובעיות בזוגיות ובמשפחה, מתוך ההקשר הרחב יותר שמשפחה כן בוחריםל "הבחירה של הנשמה".
הספר מספר סיפור חדש וגם עתיק ומציע נקודות מבט, שמתוכן ניתן להתבונן בחיינו ובחיי משפחותינו ולמצוא משמעות חדשה. במקום לראות את עצמנו כקורבנות של הורינו ושל ילדותינו, מציע ספר זה לבחון את האפשרות, שהנשמה שלנו בחרה במשפחה בה נולדנו כדי לגדול ולצמוח.
פרקי הספר מתארים את התפתחותם של דינאמיקות משפחתיות בעייתיות, ממאבקי כוח ומניפולציות בין בני הזוג, דרך אלימות וטראומה ועד למחלות נפש בתוך המשפחה. הספר מתאר את האופן בו מתקבעת תפיסת העולם הקורבנית שלנו, את האופן שבו אנו חווים אשמה ואשמה מדומה, את האופנים שבהם אנו מבטאים את הגבריות,הנשיות, המיניות והאינטימיות שלנו, את הסיבות בגללן אנו בוחרים בבני זוגנו ואת האופן שבו מתקבעים קשיים בהורות שלנו.
בכל פרק מוצגות תובנות מסויימות לגבי אפשרות הצמיחה מתוך מצבים אלה ומוצעים כלים להתבוננות ושינוי מעשי של הדפוסים הבעייתיים אותם אנו חווים.
הספר מזמין את הקורא לעבודה משמעותית לשינוי נקודת מבט על חייו, שינוי המוביל לחוויית חיים עשירה יותר, מרתקת יותר ומלאת עצמה וחזון.

מחיר: 89 ש"ח + 20 ש"ח דמי משלוח = 109 ש"ח

לרכישה מאובטחת:

פיות ומכשפות:

סיפורים מטפוריים הם סוג של אגדות ומעשיות, הנכתבות על ידי אנשי טיפול במיוחד עבור קורא או קוראים מסויימים ומנסות לתת מענה לבעיות ולקשיים אותם הם חווים. לעיתים קרובות מדברים סיפורים אלה על נסיכים ונסיכות, על חיות, על פיות ומכשפותדרקונים, על ינשופים חכמים, על מכשפות ומכשפים ועל קסם, הרבה קסם. פוטנציאל הריפוי של סיפורים מטפוריים ידוע מזה אלפי שנים בתרבויות שונות. בספר זה לומד המטפל המקצועי להשתמש בסיפורים מטפוריים באופן מושכל, אחראי ויעיל בטיפול בילדים שחוו או חווים התעללות פיזית, נפשית, מינית או הזנחה קשה ומתקשים לשתף פעולה עם תהליכים טיפוליים מסורתיים, הנשענים על שיחה ודיבור. הספר מציג כלים יעילים לטיפול באוכלוסיה מורכבת ומאתגרת זו. הספר מכיל פירוט של טכניקות להבנה של ילדים בסיכון, כלים לכתיבה של סיפורים מטפוריים וכן מגוון עשיר של סיפורים שניתן להשתמש בהם באופן מיידי עם ילדים בטיפול.

מחיר: 89 ש"ח + 20 ש"ח דמי משלוח = 109 ש"ח

לרכישה מאובטחת: