להיות ראויהסדנא שתפרק את המחסומים שלכם

בדרך להיות אותנטיים, מובחנים וראויים

אם קראתם את הספר "להיות ראוי" והבנתם שאתם רוצים להעמיק לתוך חווית הראויות וחוסר הראויות שלכם (וגם אם לא קראתם עדיין) ואתם מרגישים מספיק ראויים לפרק אשמה מיותרת מהחיים שלכם, ולהתחיל לחיות חיים של ערך עצמי, הגשמה עצמית וראויות, הסדנא הזאת בשבילכם. 

סוכות 15.10.19 יום שלישי מ 11.00 עד הלילה, רביעי, חמישי, שישי ושבת מ 9.00 עד הלילה.

 "סוף סוף אני מבינה את המשפט הזה שאומר, עד שלא תאהבי את עצמך, לא תוכלי לאהוב אחרים באמת. זה לא קשור לזה שאם אני לא אוהבת את עצמי אז אני לא יודעת מה זה לאהוב, זה קשור לזה שאם אני לא אוהבת את עצמי, אני כל כך עסוקה בהשרדות, שאין לי פניות לאהוב אחרים, ברמת הפוטנציאל שאני מסוגלת אליה.
ולכן אני חייבת תודה ענקית לאמיתי ושולי מגד, על הסדנא "להיות ראויה", ממליצה לכל מי שרוצה לשפר את החיים שלו/ה. אני ובנותיי זכינו בחיים חדשים, בזכות הסדנא הזאת.
תודה רבה- אוהבת אתכם"

רובנו חושבים, והפסיכולוגיה הקונבנציונלית מאשרת זאת, שהבעיות והקשיים שלנו נובעים מחוויות קשות ומחסכים בעברנו. אבל מה אם המחשבה הזאת מבוססת על הנחות שגויות? מה אם הבעיות והקשיים שלנו קשורים יותר למה שאנחנו עשינו ועושים לאחרים מאשר למה שעשו לנו?

בסדנא הזו תקבלו כלים ברורים להבחין מתי הקשיים שלכם נובעים מההסכמה, הלא מודעת, שלכם, להיות קורבנות של מישהו אחר, ומתי הקשיים והבעיות שלכם מקורם בעובדה שאתם אולי מתמרנים, משתמשים, מנצלים, או כוחניים (באופן גלוי או סמוי) ביחסים שלכם עם הקרובים לכם.

זו סדנא של לקיחת אחריות על מה ששלנו וזריקה לפח, סופית, של מה ששייך לאחרים, ובטעות לקחנו על עצמנו.

הסדנא מתחילה כל בוקר בתרגול של ריקודים מקודשים הנוגעים באופן חוויתי בנושאים של ראויות ואשמה. הסדנא עמוסה בתרגילים, תהליכים ומשחקים, חלקם אישיים, חלקם בזוגות וחלקם קבוצתיים. כולם נועדו ליצור בהירות, לקיחת אחריות, ביטוי עצמי ואותנטיות בחייכם.

לכל משתתף יהיו הזדמנויות לעבוד על הקשיים, הבעיות והמטרות האישיות והמקצועיות שלו/ה, גם באופן קבוצתי וגם באופן אישי מול המנחים.

חמישה ימים אינטנסיביים וחווייתיים שאם תקחו אותם ברצינות יצרו פריצת דרך של ממש בחיים שלכם, ומימוש של רבים מהרצונות שלכם.

תכני הסדנא:

  1. תחושת עצמי משוקפת ותחושת עצמי איתנה
  2. חקירה אמיצה לשאלה של מי אני באמת, מעבר לדימויים ולשיקופים
  3. רצון אמיתי – כיצד להתחבר אליו
  4. היכולת לעמוד מול ביקורת
  5. מתי כעס מקדם ומתי הוא תוקע
  6. מהם יחסים של מובחנות
  7. התמודדות עם אשמה וחרטה
  8. מה הופך אותנו לראויים ומה מחבל בכך
  9. כיצד לחיות חיים של ראויות

חשוב להדגיש: הסדנא היא לאמיצים בלבד! זו סדנא שדורשת מהמשתתפים חשיפה, מוכנות להיפגש עם החלקים הפחות יפים שלנו ורצון כנה ליצור פריצת דרך בחיינו.

"ניסיתי לחשוב מה עשיתי אחרת מאז הסדנא.
הגעתי ל3 דברים:
1. הפסקתי לשלם כל חודש על משהו בעבודה רק כי לא נעים מהחבר'ה. עבר ממש בשלום מפתיע.

"כי לא נעים" 2: הייתי בחג אצל חברים ובים ולא אצל ההורים.

3. נכנסתי לחדכ אחרי הרבה זמן. כאן בת"א הכל גדול, הכל בווליום גבוה.. מלא מתאמנים ומתאמנות. במקום לברוח נשמתי ונכנסתי לשיעור זומבה 💃🏼

אז נראה שהלא נעים התפטר מתפקידו (חלקית לפחות), וכשאני נלחצת אני נזכרת שאם הייתי בבגד ים עכשיו זה היה הרבה יותר גרוע 😎
תודה אמיגוס. ימים טובים וחיבוק"

את הסדנא ינחו:

אמתי מגד (MFT) ראש התכנית להכשרת מטפלים משפחתיים וזוגיים ומרצה בחוג לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית תל חי. מנהל בית ספר מגד לפסיכותרפיה מבוססת מובחנות וראויות. מחבר חמישה ספרים לקהל הרחב ולאנשי מקצוע, האחרון שבהם "להיות ראוי". משלב בעבודתו תפיסה מערכתית עם דגש על מובחנות וראויות.

שולי מגד (MSWׂׂ), מנהלת מרכז קשר נהריה ומטפלת משפחתית. מנחת סדנאות "רצון חופשי"

וצוות מנחים מיומן

פרטים טכניים:

תאריכים: 15-19 לאוקטובר 2019. חופשת סוכות

יום שליש ה 15.10 משעה 11.00 ועד הלילה.

ימים רביעי, חמישי, ושישי מ 9.00 עד הלילה.

ויום שבת ה 19.10 משעה 9.00 עד 19.00 בערך.

מחיר: 3000 ₪ (כולל שתי ארוחות וכיבוד. לא כולל לינה)

לנרשמים ומשלמים (אפשר בתשלומים) עד ל 15.9 הנחה משמעותית. 2700 בלבד (הסכום אינו כולל לינה). הכניסו קוד קופון 60 לקבלת ההנחה

הסדנא תתקיים במרכז אלון, בפרס חנה.

אין אפשרות להשתתף בחלק מהסדנא בלבד ואין אפשרות להפסיד חלקים מהסדנא. המשתתפים לוקחים על עצמם להשתתף בסדנא לכל אורכה, מתחילתה ועד סופה.

התשלום עבור הלינה והארוחות יעשה מול מקום האירוח בנפרד.

להרשמה ותשלום מאובטח כאן

מדיניות ביטוליםhttp://megged.co.il/?page_id=656

"שלום יקרים ואהובים. כיף לקרוא! (ולהאזין, כרמל) ומחמם את הלב שיש אתכם 🙂
אשמח לשתף גם:
הבוקר קמתי טוב! ויציב למדי. אחרי יומיים מאוד קשים. אפילו הדרך לבן עמי אתמול אחר הצהריים הייתה לי קשה. והשיתוף והשיחה אתמול נתנו לי המון כוחות להמשיך להתמודד. והידיעה שזה ממשיך וזאת עבודה תמידית, ולא חד משוכה חד פעמית, כמו שציפיתי, יש בה השלמה והסכמה. ואיכשהו המון שקט פתאום.
כן ידעתי שצריך לעבור דרך החרדה, שצריך להסכים. ואמרתי לעצמי כמו: ״נכון, נכון, אני יודע, אני מסכים, אני הסכמתי, אפשר שזה יעבור כבר?״. כלומר לא היתה הסכמה עד הסוף. ואיך אפשר להסכים לדבר כזה בכלל? זה נשמע פשוט אבל קשה להחריד (תרתי משמע).

ופתאום פוף, אני מרגיש שהמפלצת התפוגגה. הדבר שנראה עצום ומאיים כל כך וממש הרגשתי אותו אתמול – היום נעלם. איך זה ייתכן? לדעתי זה מראה את גודל האשליה.
ואני יודע שכנראה זה זמני, ויכול לחזור מחר. אבל בינתיים אני מרגיש שאני חוגג ניצחון קטן 😊
איזה שיעור זה להסכים! אני מרגיש שאני לומד את זה עכשיו באמת, ולא בתיאוריה.
וגם הכנסתי לחיי תרגול גופני – הליכה, ריצה ותרגילים בבוקר. כל יום שאני יכול. זה עוזר לי להניע את האנרגיה לגוף ולהתחבר לכוחות שלי. ומומלץ מאוד! ואחר כך אני מודט – ואיזה פלא – גם המדיטציות נהיו פשוטות להפליא – להסכים למה שבא ורק להתבונן באמת בסקרנות. ללא ציפיות. וואו. זה חדש לי. ומסקרן ומרענן! ואני מודט הרבה שנים.
ושוב, ממש משמח אותי שיש אתכם. את הקבוצה. אנשים שבאים באמת להיחשף ולעבוד. זה מרגש וזה ממלא אותי, אני חושב שהרבה זמן חיפשתי מסגרת כזאת והנה זה קורה. וכיף שאנחנו נמשיך להיפגש ולעבוד 🙂"