"מי שעוקב אחרי או דיבר איתי בזמן האחרון נוכח כמה אני נרגשת משיטת המובחנות בעקבות קורס של אמיתי מגד שעברתי לפני כשבועיים. בקורס של שלושה ימים הצלחתי להפנים שיטה פרקטית שחיפשתי את תוצרתה למעלה מ-13 שנה.בגיל 24 עברתי את תהליך ההתפתחות האישית העוצמתי הראשון שלי "אפקט הפרפר". נדרשה סדנת סופ"ש שלמה כדי להפנים שאני יכולה להשפיע על חיי ושכל מה שהם – הוא תוצר של בחירותי (הנובעות מאמונות ששקופות לי לגבי עצמי והעולם). הבעיה שלא לכולם מתאים סדנת סופ"ש שכזו וקיוויתי שקיימת דרך נגישה, פשוטה וקלה יותר להעביר את המסר הזה לאנשים ומטופלים.
בסדנת "טיפול זוגי מבוסס מובחנות" של Amittai Megged קיבלתי כלי פרקטי לעבודה עם זוגות, אך למעשה אני עובדת איתו מאז גם עם יחידים. שיטה פרקטית שעוזרת להראות לאדם במהלך שיחה טיפולית פשוטה, את השפעתו על חייו כעת ואת יכולתו לבחור ולעצב את חייו אחרת. מתוך אמונה שהוא בוגר שיכול. זה עובד לי כמו קסם בפרקטיקה המקצועית שלי ואני מרגישה כבר פריצות דרך עם אנשים שאני מטפלת ומלווה אותם.
ממליצה בחום להירשם, אני גם נרשמתי מראש במחיר מוזל, וגם לעוד 4 קורסים שלו (הקורס הקרוב ברעננה עוד כ-3 שבועות). הוא מורה מעולה, מרתק והכלים פרקטים ויישומיים. אשמח שכמה שיותר מטפלים ישתמשו בכלים פורצי הדרך הללו לדרך חיים ולזוגיות בריאה, בוגרת,ומאושרת.

מבקשת לשתף את הפוסט כדי שיגיע למטפלים שיוכלו לעזור עם שיטה זו למטופלים שלהם. באמת מאמינה בשיטה הזו לעשות את העולם טוב יותר ובוגר יותר. שיפור מערכות יחסים זה הבסיס לשיפור איכות החיים של כולנו. וכיוון שכולנו רקמה אנושית אחת חייה – שיפור של כמה שיותר אנשים ברמת המובחנות שלהם- תשפיע על מערכות היחסים בסביבתם ויהיה לזה כוח הולך וגדל.

שנה טובה ובריאה של גדילה, ריפוי וצמיחה"

מיכל מזור. עובדת סוציאלית

"ממליצה בחום. אני נהנתי מכל רגע וראיתי כמה זה מאתגר ומעצים באמת בחיי ובחיי אחרים…זה נתן לי כלים עוצמתיים לנקות מגננות, טיוחים וזיופים ואפשרות לגעת באמיתות ..להתקרב…במקום אוהב ומכבד…תודה לאמיתי ושולי על חקירה מתמדת…על אומץ רב ועל האהבה

סאננד לב אש. דקיני‏, אינטימיות, מיניות, טנטרה טיבטית‏
"בוקר אור ??? לפניי כמעט שנתיים עשינו אני ובן זוגי האהוב קורס שנתי טיפול בזוגות מבוסס על מובחנות אצל אמתי מגד. מאז אני מרגישה קפיצה ענקית עם עצמי ומול השותף שלי לחיים ? באוקטובר נפתח קורס ברעננה ממליצה מאוד. למען התפתחות בזוגיות"
הדסיה כוכב
"אמיתי מביא עומק ורוחב תיאורטי באינטגרציה הייחודית והאמיצה שלו לפסיכותרפיה וטיפול זוגי ומשפחתי. הוא אינו מהסס להביא קול עכשווי, נועז, ישיר ואפקטיבי, בכדי ״לנער״ מטפלים לעבודה יותר מובחנת ומועילה.
הסדנאות שלנו מאתגרות, מעוררות מחשבה ומרחיבות. אמיתי משלב בהרצאותיו תיאוריה, ניסיון קליני יחד עם סרטים ותמונות. אופיו והאותנטיות שבה הוא מלמד, מוסיפים עוד רובד לחווית הלמידה.

אני ממליץ בחום למטפלים שרצים לגדול ולהעלות מובחנות בעבודתם האישית והמקצועית, ללכת לסדנאות ולקרוא את הספרים של אמיתי. אתם לא תתחרטו!"

עשהאל רומנלי – מטפל זוגי ומשפחתי, מנהל מכון המרחב הפוטנציאלי להעשרת יחסים

"אפשר לחלק את חווית הטיפול שלי ללפני ואחרי הקורס. הטיפולים נהיו עוצמתיים, יעילים והתהליכים מתרחשים באופן שמפתיע אותי פעם אחר פעם. אני מרגישה שיש לי כלים תיאורטיים ופרקטיים לעבודה מקצועית הרבה יותר.

הקורס היווה עבורי מקפצת גדילה בפן המקצועי ובפן האישי של מערכות היחסים בחיי. רמת המובחנות ותחושת הראויות שלי כאישה, רעייה, אם ומטפלת עלו והתבססו. מאחלת לכל אחד לעבור את הקורס!"
יסמין אוסטרובסקי. עובדת סוציאלית ומטפל זוגית ומשפחתית.

קורס טיפול זוגי מבוסס מובחנות הוא ללא ספק קורס פורץ דרך, מעורר לחשיבה והתבוננות פנימית. אחרי שנים של לימודי פסיכולוגיה, תרפיה באומנות ועוד קורסים והשתלמויות בתחום הפסיכותרפיה, אמיתי מביא משהו חדשני, מרענן, חד ונוקב. זו גישה שמתאימה לעולם החדש ולקצב שלו. הקורס היה עבורי קפיצה התפתחותית כאדם וכמטפלת, הוא היה מרתק, מגוון ומאד מקצועי.

זה הקורס השני שאני לומדת אצל אמיתי ובכל פעם זו הייתה למידה משמעותית ובעלת ערך מקצועי ואישי. אמיתי הוא אדם ומורה מיוחד, אותנטי, בעל ידע רחב במגוון נושאים, דבר המעשיר מאד את חוויית הלמידה אצלו. ממליצה בחום לכל מטפל ואדם לפגוש את אמיתי בדרכו. מחכה כבר לקורס הבא ולמפגשי ההדרכה."

לימור אמיר – תרפיסטית בהבעה ויצירה

"קשה למצוא קורס למטפלים שבאמת מחדש ומצליח לתת הבנה מוחשית יחד עם דרך פעולה מעשית ועוצמתית לטיפול.

הקורס "טיפול זוגי מבוסס מובחנות" בהנחיית אמתי מגד, סולל דרכים לאמת של פעולותינו בדרך פשוטה וכנה, לא מתייפייפת ולא מפחדת לראות את המניעים האמתיים של התנהגותנו, ללא שיפוטיות ובמטרה ברורה ליצור שינוי. הדבר המשמעותי ביותר שקיבלתי בקורס היה תחושה חזקה של רעננות מקצועית. הקורס פותח את הראש והחשיבה, מחדד ומדייק סיטואציות אנושיות באופן שבו ניתן להבין בקלות יחסית את משמעות הסיטואציה ואת הכיוון והדרך לפתור אותה.

העבודה על עצמי וחברי הקבוצה במהלך הקורס הייתה מרתקת ומהפנטת והשאירה טעם של עוד."

היה שווה כל רגע, ממליצה בחום!

תמרה פל (מטרני) עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית ומשפחתית

"הלימודים אצל אמיתי היו בשבילי אחת החוויות העוצמתיות ברמה אישית ומקצועית. למזלי הרב מכון מגד היה המקום הראשון שבו למדתי טיפול זוגי, כדי להפתח לידע המרענן הזה לא הייתי צריכה לוותר על ידע קודם (שלא נאמר מיושן…) באתי עם ראש נקי ופתוח וזכיתי לקבל את כל הידע הכי טהור שלדעתי ניתן לגלות על טיפול ובעיקר טיפול זוגי. מקום נטול אגו, אוהב ובא מתוך שליחות לצד מקום מעמת, מקדם, מנער ומביא לתוצאות. פשוט אמיתי- דוגרי, ממש..

אני מרגישה שזכיתי בידע כזה שמתאים לעידן שלנו! כזה שמביא לשינוי פנימי, מביא אנשים לקחת אחריות ולא להמשיך ולהיות קורבנות, מיואשים או חסרי תשוקה! ידע שיכול לעשות שינוי עמוק בתפיסת הזוגיות והחיים בכלל!

אני אסירת תודה שהתמזל מזלי וזכיתי להישמע לקול הפנימי שלי ולא לשיווק אגרסיבי. גם כמטפלת אני לא רוצה לעשות שיווק, רק התכווננות, רוצה שיגיע אליי רק מי שבאמת רוצה לעשות תהליך, לכן אני מתחברת לאמתי. רק מי שרוצה שפע של אמת ותהליך יזכה בידע שכזה.

ברגע שאני יודעת את החומר הזה כבר לא תשתנה התפיסה שלי. זה לא עוד כלי, זה תובנות שיורדות ונשארות לנצח. כך קורה גם בטיפול שאמתי מלמד.

המון תודה,"

אפרת קלוש. מטפלת ברפואה סינית. מתמחה בעבודה עם בעיות פריון

 

 

 

לאמתי – "אתה הבאת לנו אתגר אינטלקטואלי מתמיד, גיוון מדהים, הבאת לב פתוח, הבאת אהבה והבאת אמת… והאמת פותחת ומוצאת את הדרך אל הלב. לא הייתה פעם אחת לאורך כל הזמן הזה (4 שנים) שהרגשתי שאתה לא מחובר, לא מכיל או שאתה לא מדייק. ותמיד מביא היבט חדש, מעשיר…

" לשולי – אני אוהבת אותך, מעריצה אותך. היצירתיות שלך רק הולכת וגדלה, ההבנה, החוכמה שלך, הכיוונים הלא צפויים שאת מוסיפה, כל זה תרומה שבכלל אי אפשר לתאר…יש בך שילוב ואיזון בין מה שאת יודעת (גם מתוך הלימודים האין סופיים של עוד ועוד דברים חדשים, וגם מתוך החיבור העמוק לאינטואיציה שלך. יש לי ממש תחושה שאת עובדת עם כלי ההכרה הרוחניים ששטיינר מדבר עליהם) לבין הכבוד המוחלט למטופל. תמיד מוכנה לברר ולהקשיב עוד כדי לדייק… (מרים פטרי – יועצת ביוגרפית הוליסטית, מטפלת באייפק, מורה לטאי צ'י ומנחת קבוצות להתפתחות אישית)

לאמתי – "אני שמחה שהגיע השעה שמה שאני יודעת וחווה איתך, ידעו וחוו כמה שיותר אנשים. מלבד כל הסופרלטיבים שבקלות אפשר לשפוך כאן על הדף, שאתה מקצוען גדול, יודע המון, חביב, אמין, הגון, בעל ערכים, אוהב, קשה כשצריך, שובב, עם הומור, אתה נותן לאנשים שרוצים להתפתח את המתנה הכי גדולה שהם יכולים לקבל בחיים: להבין מה זה להיות אמיתי ולהתחיל לזוז לכיוון… כך שיש לך את היכולת ואת הרצון פשוט לעשות עולם טוב יותר, ולהכשיר אנשים שיוכלו להצטרף לעבודת קודש זו"

2012-11-28 12.12.10לשולי – "אישה יפה ואהובה. שולי, את יודעת לשים את האצבע על הנקודה. את מקשיבה וכמו שלדג ש… מלמעלה, נוחת ותופס את הארף שלו. אבל אצלך זה ההפך מטרף. את ממש הפוכה מטורפת. גם את הדברים הקשים תתני באהבה, עם המבט תמיד לכיוון של צמיחה, גם, ואולי במיוחד, אם המקום קשה או כואב." (דרורה כהן, מנחת קבוצות להדרכת הורים.)

לאמתי – "האכויות שלך (לפני מספר שנים) היו מאוד גבריות, חותכות, יודעות, חדות. השנה הזו אני מרגישה את השינוי והאיכויות הנשיות, החשובות לא פחות. את המקום המאפשר, השקט, השואל ולא תמיד יודע, הסקרן ולא תמיד פוסק, המברר האם זה מתאים למי שעומד מולי… הרגשתי שיש מי שמוביל, מי שמנהל את התהליך. היה קשר בין מפגש למפגש והתחלנו לא לפני שאיפשרת להעלות ולשתף בהתבוננות שלנו על השבוע החולף. היית צמוד לתוכנית אבל גם איפשרת גמישות… אמתי, אני נהנית להיות כאן, נהנית מכך שאתה לא מוותר לנו, מהרעננות שאתה מביא לקבוצה, מהיצירתיות. יש רגעים שאני מרגישה, נו… מה עכשיו? ואז מגיע משהו חדש… (איריס גונדה. יועצת ביוגרפית הוליסטית ובעלת חברת ביטוח.)

לאמתי – "אם אומר לך שאתה היום בדיוק כמו בהתחלה, בשיעור הראשון, אתה תעלב? אני בטוח שלא. ולמה? בגלל שאתה תמיד עצמך. לא ראיתי אותך ולו פעם אחת, מזייף. אתה כן ופשוט ומודע. ובשבילי זה שיעור ענק ודוגמא אישית, שבכל מעודי אני שואף אליה. אני אוהב אותך מאוד כאדם וכמורה ומאחל לנו מפגשים בהווה ובעתיד.

לשולי – בחיל ורעדה ובשמחה והתרגשות אני כותב לך… איכויות ההתבוננות שלך ויכולת הביטוי שלך מפיחים חיים ועוצמה באנשים, שאליהם, אני רואה, שיש לך אהבה גדולה מאוד. אני חש סוג של צניעות וענווה בדברים שאת אומרת ובדרך שאת אומרת אותם. הראייה שלך מפתיעה במקוריות שלה וברעננות שלה. את לא נתפסת לקונספציות וגם לא לקונבנציה ומחפשת עוד כיוון שלא חשבנו עליו קודם… (רוני דיקר. דרמה תרפיסט).

לאמתי – אני רואה בך דוגמא למורה. בנוסף לידע, נסיון חזון וכיוון ברור שנתת לנו לאורך שלוש השנים, יש בך יכולת נדירה להיות כנה עם תלמידייך, לחקור ביחד עם מטופלייך, להוביל מגובה העיניים… אתה באמת מורה שונה. מורה שיכול להיעזר וללמוד מתלמידייך, מורה שיכול להודות בטעויותיו, מורה שיש לו אגו אבל מרגישים את הלב שבוחר איך להשתמש באגו… אתה נותן דוגמא לפעולה מתוך מרכז וידיעה פנימית… עזרת לי להפוך את זבל חיי לקומפוסט דשן שעליו אני יכול לגדול ולהצמיח מטופלים וילדים. אוהב אותך מכל הלב.

לשולי – חדות ההבחנה יחד עם היצירתיות, האהבה והאיכפתיות שלך עושים אותך למטפלת מעולה בעיני. אני מרגיש שאת רואה אחרים. תודה לך על הנוכחות שלך לאורך 3 השנים האחרונות. בשבילי היית משמעותית ודוגמא למטפלת. (עמית תלם. מורה למחוננים ב"אורנים". בדרך להיות מטפל בתנועה.).