טל ליבק (MSW)

בעל תואר שני מאוניברסיטת חיפה, מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך. תלמיד של אמתי מגד.

הטיפול שלי מבוסס מובחנות, דורש מהמטופל להתבגר במהירות ומאפשר לו לקחת אחריות הולכת וגדלה על החיים שלו ובעקבות כך לעשות שינויים משמעותיים ומהירים יחסית בחייו ובמערכות היחסים המשמעותיות שלו. הטיפול נעשה תוך כדי התבוננות אמיצה וישירה בהתנהלות, במניעים ובדפוסים בתוך מערכות היחסים של האדם באופן ישיר, ממוקד ולעתים אף מתעמת.

ב-8 שנים האחרונות אני מנהל ומדריך את צוות המטפלים במרכז הורים ומתבגרים באשדוד. מרכז טיפולי למשפחות עם נוער בסיכון.

עובד בקליניקה פרטית בגדרה עם זוגות, משפחות ופרטני.

טלפון 052-5270072        אימייל- [email protected]

סיגלית גלאי

תואר שני בייעוץ חינוכי, פסיכותרפיסטית התנהגותית קוגניטיבית (C.B.T) בעלת קליניקה פרטית לליווי תהליכים וייעוץ פרטני/זוגי בכל מה שקשור במערכות יחסים, תקשורת וניהול כעסים.

עובדת על פי עקרונות  הטיפול הזוגי מבוסס מובחנות וראויות (מכון מגד), הגישה ממוקדת בהווה וקצרת מועד. היא מאתגרת ומעמתת את האדם באופן ישיר ואמיץ עם קונפליקטים בלתי נמנעים המופיעים בחייו הזוגיים. התהליך הזוגי בוחן את הרגשות, דפוסי המחשבה והתגובות מתוך פרספקטיבה מערכתית, המטרה להרחיב את יכולת ההתבוננות של הפרט באופן שבו הוא מנוהל על ידי המערכת, לזהות דפוסי מחשבה ותגובה שאינם מועילים ואף יוצרים תחושת תסכול ומצוקה בתוך הקשר הזוגי.

אני מאמינה ביכולתו של האדם ללמוד ולהתפתח, ליצור שינוי משמעותי בחייו בתוך קשר זוגי, בו הוא רואה ומכבד את עצמו אבל גם את זולתו כבעל ערכים ורצונות. הכלים המרכזיים בתהליך הטיפולי: יצירת שיח אותנטי, לקיחת אחריות בוגרת ובחירה מחדש.

סיגלית גלאי –   נייד  050-7682700      מייל – [email protected]

קליניקה – באר שבע ושדרות  (יש אפשרות לפגישות גם בזום)