ספרים מאת אמתי מגד

לרכישה מאובטחת של הספרים לחץ כאן

 להיות זוג ראוי

מתוך ההקדמה:

אחרי שש עשרה שנה ביחד, הרצון שלנו לבלות אחד עם השני רק הולך וגובר. מרתק לנו להיות אחד עם השנייה. אנחנו אוהבים לגלות דברים חדשים על עצמנו, על היחסים שלנו, על המיניות שלנו. רק לעיתים רחוקות אנחנו זקוקים לחופש אחד מהשני. 

מדוע? כיוון שהבנו משהו על כיצד להיות בחופש מלא, כאשר אנחנו יחד. הפסקנו להעיק אחד על השני. הפסקנו לשאוב אנרגיה. אנחנו מאפשרים לעצמנו ולשני להיות אותנטיים לחלוטין. אף אחד אינו נדרש לעשות, להרגיש, לחשוב או להיות משהו שהוא לא הוא. והחוויה הזאת אפשרית בזכות שני מושגים שאנחנו לומדים ומפתחים במהלך השנים: מובחנות וראויות. לטעמנו מדובר בשני מושגים מהפכניים. כאלה שאם לוקחים אותם ברצינות, משנים לחלוטין את החיים של בני הזוג. ויש לנו תשוקה עצומה לחלוק אותם עימכם. 

"סוף סוף ספר עם דיבור ישיר בגובה העיניים על נושאים מורכבים ומופשטים במהותם.

בכתיבה רהוטה, בהירה, קולחת, אמתי ושולי מפצחים את האניגמה לגבי השגת תחושת בטחון ללא אובדן של התשוקה במערכות יחסים אינטימיות. 

ספר חובה לכל זוג המעוניין בקפיצת גדילה משמעותית במערכת היחסים האינטימית שלו. "

ד"ר עופרה שחם

"אתם/ן מחזיקים בידכם מפת דרכים ל״ארץ המובטחת״ שאתם/ן מבקשים –  מפה לזוגיות מובחנת וראויה. שולי ואמתי הם פורצי דרך בכך שהם משתפים בכנות יוצאת דופן את המשברים, הניצחונות והתהליכים שהם עברו בדרך לאותה ארץ מובטחת. המימד האישי שלהם הופך את הספר הזה לספר חי, נושם, קרוב, ואמיתי.

הספר הזה הולך לאתגר את התפיסות המסורתיות שיש לרובנו על זוגיות, אינטימיות, סקס, אהבה, תלות. תהיו מוכנים לפתוח את הראש!"

ד"ר עשהאל רומנלי

יא וויילי….אני לא יודעת לקרוא, אבל מה שאני הבנתי רק מלהחזיק את הספר הזה ביד…זה שאם הייתי קוראת אותו לפני 50 שנה, אולי לא הייתי מבזבזת את כל החיים שלי בלרדת על בעלי רחמים יימח שמו שהוא סמרטוט. והייתי קולטת שבכלל אני זאתי שעושה אותו סמרטוט.

אמיתי ושולי נשמות שלי, חבל שכתבתם את הספר רק אחרי שהרגתי אותו. חבל.

גברת רביע

מחיר: 88 ש"ח + 25 דמי משלוח

לרכישה מאובטחת של הספרים

Earning Worthiness

A groundbreaking exploration into the resounding effects, benefits, and misconceptions

behind “Worthiness” and “Entitlement”.

How can self-responsibility lead to self-worth? Earning Worthiness: The Power of Our Actions and the Myth of Entitlement offers an original and up-to-date answer to some of the great questions we might ask:

  • How do we become worthy?
  • What makes some feel worthy while others never do?
  • What differentiates between those who feel “entitled” and those who know they are “worthy”?
  • How can our sense of self-worth define our course as parents, workers, and partners?


Certified supervisor, longtime lecturer, and expert family therapist Amittai Megged unravels the myths, truths, and misconceptions surrounding worthiness. Drawing on insights from years of experience and research, this book offers a practical approach to establishing worthiness in a wide variety of critical issues: from relationships and intimacy to parenting, trauma, sexuality, and our careers.

This unorthodox, profound book can help transform you from feeling like a victim in your own life, to creating a stable, healthy life 

purchase today

להיות ראוי

מה גורם לאנשים מסוימים להרגיש ראויים, ולאחרים לא?

מדוע ישנם ילדים שחושבים שהכול מגיע להם, וישנם אחרים שחושבים שלא מגיע להם דבר?

מה באמת משפיע על בנייה של תחושת ערך עצמי יציבה ובריאה?

הספר להיות ראוי מציע תשובה מפתיעה: אתיקה. תחושת ראויות בריאה יכולה להיבנות אך ורק כאשר נוהגים בילד באופן אתי ורק כאשר הוא, כמבוגר, נוהג באופן אתי עם אחרים.

הספר גדוש בתיאורי מקרה הלקוחים מתוך הקליניקה של המחבר, בעזרתם הוא מבקש להדגים בפשטות גישת טיפול מהפכנית ואפקטיבית – גישת הראויות – כך שעקרונותיה יהיו קלים ליישום עצמי כמו גם טיפולי.

הספר משמש כסוג של מסע פנימה. הוא נוגע ומטפל במגוון נושאים כגון: אינטימיות, יחסים זוגיים, אלימות במשפחה, בעיות התנהגות אצל ילדים, טראומה, מיניות, קריירה וייעוד, מתוך תפיסה של ראויות.

הספר עונה על שאלות כמו: מה מאפשר ומה מחבל בתחושת ה"ראויות"? כיצד דרישה נכונה מילדים לתרום, יוצרת אצלם תחושה בריאה של ראויות? כיצד מבוגרים יכולים להישאר קרבנות של תחושת ערך עצמי ירוד שנוצרה בעברם, או לבחור לקחת אחריות ולבנות בתוכם תחושת ראויות בריאה?

ולבסוף מציע הספר תפיסה אחרת של מוסריות. מוסריות שאינה נובעת מתוך החברה, הדת, התרבות או מה שאחרים אומרים, אלא כזו הנובעת מתוך קשב עמוק פנימה, לאמת הפנימית והאותנטית שלנו. קשב הנובע מתוך יצירה של קשר מחודש אל המצפון הפנימי.

שבחים והמלצות ל"להיות ראוי"

"בשטף סוחף, בשפה מקצועית ושאינה מתנשאת, באופן ראוי, מכבד, מעניין ומרגש – נכתב ספרו של אמתי מגד, להיות ראוי. הספר חשוב וראוי להיות בכל בית, קליניקה ומקום טיפולי. אני ממליצה עליו בחום ובהערכה רבה." מיכל דליות – סופר נני

"יוצא מהכלל… אני קורא בעניין רב את ספרך. ספר נהדר. וכפי שמצוטטת מיכל דליות על האחורה של הספר, שזה ראוי שהספר יהיה בכל בית ועל המדף של כל מטפל, אני מסכים עם זה" אברי גלעד – משפחה גרענית. גלי צה"ל

"ספר שמעמיד אותנו מול עצמנו מאוד חזק. כל פרק מעביר אותנו מסע. מאוד מתחבר לתפיסה שלנו של עמידה נוקבת של האדם מול אלוהיו. עם אשמה טובה, נקייה, עיניינית, כרגש עמוק, שמקדם.
תודה על הספר המופלא הזה, שהוא בשורה גדולה לעולם. הוא יכול, לא רק להפוך את הזוגיות לטובה יותר, אלא גם את האנשים בעולם לטובים יותר. זו ממש גאולה. תודה לך על זה" הילה ואילן יפרח

"בעיה, אני לא מצליחה לעזוב את הספר ?" אפרת צור.
"פרקים חדים, שמזקקים אמיתות מורכבות לשפה פשוטה, יפה, נגישה וממלאת" אלון גוטמן
"קראתי ביום אחד!" מורן גלעדי
"קראתי בשלוש שעות!" יער מגד
"אחד הספרים הטובים שקראתי" איתמר מגד
"כל פרק הוא אגרוף לבטן" רן קהת
"אני עפה עליו" יסמין אוסטרובסקי
"הספר פשוט מושלם!!!" חד, מדליק, כמו יהלום מלוטש ומאוד שלם…. מהפכני לגמרי בעולם הטיפול" ג'ואל אופנהיימר
"ספר אש. מדויק, מרפא, מעורר חשיבה…" אירית פרידנזון
"אחלה ספר שבעולם! פשוט מדויק!!!" אלירז פיין
"מדהים ומרתק" עדי בן שיטרית
"נהניתי מכל רגע" רינה מזוז פיצ'ון
"חשוב למטפלים ואנשים שלא רוצים לעשות הנחות לעצמם" ילי קרבי
"

להיות ראוי" מזמין את כולנו לרמה חדשה של התעוררות!!! התעוררות רוחנית עמוקה!!!
"להיות ראוי" נותן לי השראה ממשית ומעשית בחיי האישיים והמקצועיים כאחד. ממליצה מאוד!!!" סאננד לב אש
"אני מתענג על ספר חכם, מקצועי, מעניין ופותח מחשבה" אורי אשכנזי
"היית נדיב עימנו הקוראים, ושיתפת באירועי חייך ווינייטות מחדר הטיפולים באופן שהעמיק את ההבנה… אני מוצאת שהוא חיזק מאוד את העמדה האותנטית והבלתי מתפשרת מול מטופליי" רונית מאור
"אתה מתאר נושאים כל כך מורכבים באופן כל כך בהיר ומובן" ליזה בר ששת
"קריא וקליל" רמונד אזולאי

"הכי טוב שקראתי" אורטל דוד ברוכיאן

מחיר: 88 ש"ח + 25 דמי משלוח

לרכישה מאובטחת של הספרים

טיפול זוגי מבוסס מובחנות:

עטיפה

טיפול זוגי מבוסס מובחנות בנוי על הנחות יסוד ייחודיות ולעיתים הפוכות מגישות הטיפול הזוגי המקובלות:  הוא מניח, מצד אחד, שקונפליקטים ,מתח וריחוק הם חלק טבעי והכרחי בהתפתחות של יחסים ארוכי טווח ומצד שני, שאינטימיות ותשוקה לא יוכלו להשתמר לאורך זמן ללא בגרות נפשית אצל שני בני הזוג.  הוא גם מניח שמה שמביא בני זוג לשחיקה והתרחקות, חוסר באינטימיות ואובדן התשוקה, היא הציפייה ההדדית שלהם להכלה ולוויסות הדדי של רגשות. ציפייה זו מביאה את בני הזוג לתלות ואינה מאפשרת התפתחות, צמיחה ובגרות. טיפול זוגי מבוסס מובחנות מזמין את בני הזוג לקחת אחריות מלאה על חייהם, להשתמש בכישורי החשיבה שלהם לשם התמודדות עם קשיים, להתעקש על אותנטיות ביחסים, הגשמה עצמית מלאה, וויסות עצמי של רגשות וויתור על מניפולציות ומשחקי כוח. בספר זה יצר אמתי מגד אינטגרציה ייחודית ומעשית בין עבודותיהם של מספר תיאורטיקנים, מטפלים ומורים דגולים (מורי בואן, איבן בוסזורמני נאז', דויד סנרש, קארל תום וג'ורג' איבנוביץ' גורדייף) לבין ניסיונו רב השנים וחשיבתו שלו. גישתו הטיפולית היא ממוקדת ,מעמתת ומאפשרת פריצות דרך משמעותיות אצל בני הזוג במהירות וביעילות.  הספר גדוש בכיווני חשיבה חדשים ובכלים פרקטיים שישמשו את המטפל בעבודתו עם זוגות.

מחיר: 130 ש"ח + 25 ש"ח דמי משלוח = 155 ש"ח

לרכישה מאובטחת של הספרים

דהרמה תרפיה:

עטיפה דהרמה תרפיה

דהרמה-תרפיה היא תרפיה המכוונת לסייע לאנשים לחיות חיים של דהרמה, כלומר למצוא את ייעודם האמיתי ואת טבעם. דהרמה-תרפיה עוסקת בהסרת המכשולים לקראת חיים של תיאום והרמוניה עם הטבע האמיתי שלנו, עם הייעוד שלנו ועם המתנה שנועדנו לתת.

מצאנו שהעיסוק בעבר, שהעיסוק בבעיות, שהעיסוק בניקוי דפוסים, בשינוי מערכת האמונות, בניקוי טראומות, אינו באמת מספק. העיסוק בכל אלה נכון רק כשהוא מכוון למטרה הגבוהה של חיבור לחיים של דהרמה. מצאנו שאנו עסוקים בטיפול יותר ויותר בחיפוש מלא להט אחרי הייעוד של אנשים, אחרי המתנה שלהם. מצאנו שהעתיד האפשרי של המטופלים שלנו מרתק אותנו הרבה יותר מהכלא שעברם מהווה עבורם.

דגש רב יותר ניתן בטיפול כזה על העתיד. העתיד האפשרי של האדם הופך להיות מרכזי בסוג טיפול כזה. מרחב גדול ניתן לאפשרות לדמיין עתיד כזה, לבדוק את התאמתו לקול הפנימי שלנו, לתכנונו ולהגשמתו. השיחה הטיפולית נעה על הציר של העבר, ההווה והעתיד, כשהעיסוק בעבר נועד להסיר את המכשולים ולשרת את העיסוק המרכזי בעתיד.

הספר מכיל שלל טכניקות לשימוש בטיפול אינדיבידואלי. כשהטכניקה העיקרית היא שאילת שאלות מסוגים שונים המסייעת למטופל לברר עבור עצמו מה כוזב ומה אמיתי בחייו.

לרכישה מאובטחת של הספרים

משפחה כן בוחרים:

משפחה כן בוחרים

הספר שלפניכם עוסק בהתבוננות מתוך פרספקטיבה רוחנית לתוך משפחות המוצא שלנו והמשפחות שאותן אנו יוצרים. הוא עוסק בעבודה שלשמה באנו לעולם הזה. הספר מנסה להבהיר קשיים ובעיות בזוגיות ובמשפחה, מתוך ההקשר הרחב יותר של "הבחירה של הנשמה".
הספר מספר סיפור חדש וגם עתיק ומציע נקודות מבט, שמתוכן ניתן להתבונן בחיינו ובחיי משפחותינו ולמצוא משמעות חדשה. במקום לראות את עצמנו כקורבנות של הורינו ושל ילדותינו, מציע ספר זה לבחון את האפשרות, שהנשמה שלנו בחרה במשפחה בה נולדנו כדי לגדול ולצמוח.
פרקי הספר מתארים את התפתחותם של דינאמיקות משפחתיות בעייתיות, ממאבקי כוח ומניפולציות בין בני הזוג, דרך אלימות וטראומה ועד למחלות נפש בתוך המשפחה. הספר מתאר את האופן בו מתקבעת תפיסת העולם הקורבנית שלנו, את האופן שבו אנו חווים אשמה ואשמה מדומה, את האופנים שבהם אנו מבטאים את הגבריות,הנשיות, המיניות והאינטימיות שלנו, את הסיבות בגללן אנו בוחרים בבני זוגנו ואת האופן שבו מתקבעים קשיים בהורות שלנו.
בכל פרק מוצגות תובנות מסויימות לגבי אפשרות הצמיחה מתוך מצבים אלה ומוצעים כלים להתבוננות ושינוי מעשי של הדפוסים הבעייתיים אותם אנו חווים.
הספר מזמין את הקורא לעבודה משמעותית לשינוי נקודת מבט על חייו, שינוי המוביל לחוויית חיים עשירה יותר, מרתקת יותר ומלאת עצמה וחזון.

מחיר: 89 ש"ח + 25 ש"ח דמי משלוח = 114 ש"ח

לרכישה מאובטחת

פיות ומכשפות:

פיות ומכשפות

סיפורים מטפוריים הם סוג של אגדות ומעשיות, הנכתבות על ידי אנשי טיפול במיוחד עבור קורא או קוראים מסויימים ומנסות לתת מענה לבעיות ולקשיים אותם הם חווים. לעיתים קרובות מדברים סיפורים אלה על נסיכים ונסיכות, על חיות, על דרקונים, על ינשופים חכמים, על מכשפות ומכשפים ועל קסם, הרבה קסם. פוטנציאל הריפוי של סיפורים מטפוריים ידוע מזה אלפי שנים בתרבויות שונות. בספר זה לומד המטפל המקצועי להשתמש בסיפורים מטפוריים באופן מושכל, אחראי ויעיל בטיפול בילדים שחוו או חווים התעללות פיזית, נפשית, מינית או הזנחה קשה ומתקשים לשתף פעולה עם תהליכים טיפוליים מסורתיים, הנשענים על שיחה ודיבור. הספר מציג כלים יעילים לטיפול באוכלוסיה מורכבת ומאתגרת זו. הספר מכיל פירוט של טכניקות להבנה של ילדים בסיכון, כלים לכתיבה של סיפורים מטפוריים וכן מגוון עשיר של סיפורים שניתן להשתמש בהם באופן מיידי עם ילדים בטיפול.

מחיר: 89 ש"ח + 25 ש"ח דמי משלוח = 114 ש"ח

לרכישה מאובטחת