לא מתאים לכם להיחשף בפני זוגות אחרים?

מסובך לכם לעזוב את הכל לשלושה ימים?

אנחנו רחוקים מדי?

מה דעתכם על סדנה זוגית, רק עבורכם ורק שלכם, בבית שלכם, בזמנים שלכם?

אנו מציעים לכם את הסדנה המיוחדת שלנו "להיות זוג ראוי" בפרטיות של ביתכם הזוגי.

קחו לכם זמן, צפו בקטעי הווידאו, ענו על השאלות, בצעו את התרגילים, שחקו במשחקים, שוחחו ביניכם, חיזרו לצפות מתי שתרצו, ובנו לכם, בעזרתנו, סדנה שבה תוכלו לעבוד על הקשיים הזוגיים שלכם, להתפתח, לגדול, לפתור בעיות וקשיים וליצור את הזוגיות שרציתם, מתוך עמדה וחשיבה של מובחנות וראויות.

התפיסה בבסיס הסדנה:

חלק מהתפיסות שגדלנו עליהן בנוגע לתנאים הנדרשים לאפשר זוגיות מספקת לטווח ארוך, פשוט אינן נכונות. למדנו, לדוגמא, שאנחנו צריכים לוותר, להתפשר ולהכיל זה את רגשותיו של זה. למדנו שבזוגיות טובה אנחנו אמורים לכווץ את עצמנו, את הרצונות והערכים שלנו. למדנו לצפות מבן הזוג שלנו להקשיב ולהכיל את הרגשות שלנו ולמדנו שלא לסמוך על עצמנו ולא לצפות מעצמנו להרגיע את החרדות שלנו.

כל התפיסות הללו, לא רק שאינן מועילות לקיום יחסים זוגיים ארוכי טווח, הן למעשה מזיקות.

זוגיות ארוכת טווח מספקת, מצמיחה ומעשירה, יכולה לפרוח רק כששני בני הזוג מבטאים את עצמם באופן אותנטי, נשארים נאמנים לרצונות ולערכים שלהם, מפסיקים לפחד מקונפליקטים, לומדים להרגיע ולווסת את הרגשות והחרדות שלהם בכוחות עצמם, ומפסיקים לצפות מבני זוגם לאישורים והכלה.

בואו ללמוד משולי ואמתי מגד, זוג מטפלים שחי לגמרי את מה שהוא מדבר, איך להפסיק לפחד מקונפליקטים ולהתחיל להיות אותנטי, איך להפסיק לפחד מאינטימיות רגשית ומינית, וכיצד להביא את עצמנו במלואנו לתוך הקשר. בואו ללמוד כיצד מעירים את התשוקה כאשר אחד מבני הזוג רוצה יותר והשני פחות. בואו ללמוד להיות בדיאלוג מכבד והוגן. בואו ללמוד להפסיק להיות קורבנות אחד של השני ולהתחיל להיות היוצרים הבלבדיים של מערכת היחסים שלכם.

הסדנה כוללת:

  1. הרצאות קצרות על נושאים כגון: מובחנות, ראויות, תחושת עצמי משוקפת ואיתנה, הרגעה וויסות עצמי, אינטימיות רגשית ומינית, פערים בתשוקה, נתינה וקבלה, אשמה והיכולת לצמוח מתוך קשיים.
  2. תרגילים בתנועה, במגע, בכתיבה ובדמיון המעבירים באופן חוויתי את הנושאים המדוברים
  3. משחקי תפקידים ודיאלוגים בין בני הזוג
  4. הזדמנות לשוחח שיח מכוון ומודרך על הנושאים שקשים לכם

מה תקבלו:

  1. הקלטות של הרצאות
  2. הדגמה של תרגילים
  3. מצגת
  4. משחק ייחודי לזוגות
  5. הזמנות לשיח מסוגים שונים

הסדנה כולה תיקח לכם כשמונה שעות, שתוכלו לעשות כשיתאים לכם. מתוכן כארבע שעות ועשרים דקות של צפייה ועוד כארבע שעות של תרגילים, שיחות, משחקים ועוד.

המחיר: 800 ש"ח בלבד

לרכישה וקבלת לינק לצפייה

שימו לב, כשאתם נכנסים ללינק של הסרט הראשון, תמצאו בתחתית הדף את החוברת המלווה את הקורס. אתם מוזמנים לפתוח או להדפיס אותה

שימו לב, בתחתית הסרטון החמישי – גרידלוק, תמצאו דפים שתוכלו להדפיס ולהשתמש בהם לשם הרכבת המשחק