ענבל שקד הלר

עובדת סוציאלית בעלת תואר שני מאונ' חיפה, התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי. בוגרת לימודי טיפול זוגי מבוסס מובחנות בביה"ס לפסיכותרפיה 'מגד'.

אני מסייעת לאנשים במערכות יחסים להיות חופשיים ואותנטיים ולהפוך את הזוגיות והמשפחה למרחב של התפתחות וצמיחה.

עוסקת רבות באתגרים הייחודיים של מערכות יחסים לא קונבנציונליות – מערכות יחסים פוליאמוריות, חד מיניות ועוד.

אשמח לפגוש אתכם בקליניקה שלי בפרדס חנה,

ענבל 054-9991005

ילי קרבי

מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי.בעלת תואר שני בחינוך ויעוץבוגרת המסלול לפסכותרפיה במכון "ידע"בוגרת המסלול לפסיכותרפיה ממוקדת טראומה בנט"לבוגרת המסלול לטיפול זוגי מבוסס מובחנות במכון "מגד"אני מלווה צעירים, מבוגרים, זוגות ומשפחות בתהלכים  של צמחיה מתוך לקיחת אחריות על חייהם האישים והזוגיים.הקלינקה שלי נמצאת בקיסריהטלפון 0544400046

יפעת רז

בת 46, אם לשלושה. בעלת 22 שנות ניסיון. מטפלת זוגית. מלווה תהליכים בתחום הפרעות אכילה וחרדות. מנחת קבוצות בתחום חשיבה יצירתית.

מאמינה בבני אדם, ביכולת שלהם לצמוח ולהתעדכן. לתקווה תמיד יש מקום.

הטיפול מתקיים בקליניקה פרטית בחרות. רחוב צבר.

0556633501

ד"ר עשהאל רומנלי

נשוי לגלית ואב לצח וללילה.

עו״ס קליני, מטפל ומדריך זוגי ומשפחתי מוסמך, מטפל בקליניקה בכפר סבא ובזום, ומנהל המרחב הפוטנציאלי להעשרת יחסים.
מטפל מבוסס מובחנות, תלמידו של אמיתי מגד, פועל במסורתם של דיוויד שנרש, קארל ויטיקאר ומורי בואן. משלב בעבודתו כלים מהפסיכודרמה, NLP, משחק ואימפרוביציה. מומחה בשילוב אילתור ומשחקיות בחדר הטיפולים. מטפל בזוגות, משפחות וביחידים.

״הגישה שלי ישירה, כנה ומשחקית. אני מאמין כי קשר משמעותי, כמו גם טיפול טוב, מורכב משילוב של משחקיות יחד עם לקיחת בעלות מלאה על הצל שלנו (כל ההתנהגויות, המחשבות והתחושות שאנו לרוב מדחיקים או מכחישים). לכן אני מביא איתי לחדר הטיפולים נוכחות משחקית ומאמתת מתוך אמונה כי טיפול טוב לא רק מכיל אלא גם מאתגר.״

052-6048145

www.potentialstate.co.il

לאתר

אלישע אזר

אלישע אזר – עו"ס קליני, מדריך ומטפל זוגי ומשפחתי מוסמך, מדריך ומטפל מיני מוסמך, מנהל שותף מרכז רותם – המרכז הישראלי לטיפול מיני וראש תוכנית רותם לטיפול זוגי, משפחתי ומיני בירושלים. מדריך ומלמד במסגרות ציבוריות ופרטיות שונות.
למד טיפול זוגי ומשפחתי במכון שינוי וטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן. בהמשך למד אצל אמיתי מגד ומטפל בגישה מערכתית מבוסס מבוחנות וראויות.
מקבל במרכז רותם בירושלים ובשלוחת רותם בפתח תקווה. תיאום מפגשים דרך מזכירות רותם בטלפון 072-2119500 או דרך האתר: http://www.rotem.center

נינה גופמן

יועצת זוגית ומשפחתית בגישת המובחנות, מדריכת הורים לגילאים 0-9, יועצת שינה.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תעודה מקצועית של ייעוץ משפחתי, כעת נמצאת במסלול לימודי טיפול זוגי ומשפחתי מערכתי בגישת המובחנות.

מקבלת בתל אביב או אונליין, לייעוץ זוגי רצוי לקיים את הפגישה ראשונה פנים מול פנים.

הייעוץ ניתן בעברית וברוסית

נייד: 0545918165

טובי ברנשטיין 

טובי ברנשטיין – בעלת תואר BA בפסיכולוגיה, יועצת זוגית ומינית. מקבלת בקליניקה בכפר דניאל (אזור מרכז/שפלה), זוגות ויחידים.
מטפלת לפי הגישה המערכתית, של אמיתי מגד מבוססת מובחנות וראויות, אשר מסייעת לאנשים להיות נאמנים לעצמם, תוך התחשבות במערכות המשמעותיות ובסביבה שלהם.
אני מעמיקה יחד עם בני הזוג בנושא המיניות שאני מאמינה שהוא חלק בלתי נפרד ממערכת זוגית, בכדי שהם יוכלו למצוא נינוחות ועונג בנוגע למיניות שלהם עם עצמם ובתוך הקשר. משתמשת בכלים מעולם המיינדפולנס.
טלפון – 0524-263403

אילן סופר

אילן סופר- מאמן אישי ויועץ זוגי ומיני. מלווה יחידים וזוגות בהתפתחות ולקיחת אחריות על חייהם והיחסים המתקיימים בהם. איש של רוח, תנועה וחיבור של האדם לעצמו, לאמונתו ולקרובים אליו. בעל ניסיון בעבודה עם אוכלוסייה דתית וחרדית. הטיפול מבוסס על גישת המובחנות והראויות, ומשלב כלים ופרקטיקות מגוונות. הקליניקה נמצאת ביישוב כפר האורנים (סמוך למודיעין).

052-9452398 , [email protected]

הכשרה מלאה בתוכנית טיפול משפחתי ומיני (תל"מ), תלמיד וותיק של אמיתי מגד, הכשרה בתוכנית למנחי מיניות וטנטרה (מארג), הכשרת מאמנים באימושיין, הכשרה להוראת תנועה ומחול משולב (ורטיגו-כח האיזון). B.A במדעי ההתנהגות, M.B.A בהתנהגות ארגונית אוניברסיטת בן גוריון.