דניאלה שור

משלבת בין פסיכותרפיה גופנית (ביוסינתזה), חשיבה הכרתית (ימימה) וגישת הראויות והמובחנות.

 מטפלת בנשים, גברים ובזוגות. מדריכה. מנחה בסדנאות "להיות ראוי" עם שולי ואמיתי מגד.
מכוונת אנשים וזוגות להתבוננות עמוקה על עצמם ועל הקשרים בחייהם, כדי לעזור להם לקחת אחריות ולבחור איך היו רוצים לחיות בצורה המיטיבה עבורם.

מתייחסת למיניות כמקום בו באים לידי ביטוי רבדים חשובים בחיים, מעונג ועד פגיעות וכמובן יחסים ולכן שמה עליו דגש.
השלבים של הריון, לידה והורות הם בדמי ובכלל ליווי נשים בשלבים שונים בחייהן. (דולה בעברי)
מלווה נשים וזוגות שיוצאים למסע הפונדקאות (משני צדי המטבע) מתוך היכרות אישית עם הנושא.
מקבלת בקליניקה פרטית בפרדס חנה: 0545846884

ענבל שקד הלר

עובדת סוציאלית בעלת תואר שני מאונ' חיפה, התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי. בוגרת לימודי טיפול זוגי מבוסס מובחנות בביה"ס לפסיכותרפיה 'מגד'.

אני מסייעת לאנשים במערכות יחסים להיות חופשיים ואותנטיים ולהפוך את הזוגיות והמשפחה למרחב של התפתחות וצמיחה.

עוסקת רבות באתגרים הייחודיים של מערכות יחסים לא קונבנציונליות – מערכות יחסים פוליאמוריות, חד מיניות ועוד.

אשמח לפגוש אתכם בקליניקה שלי בפרדס חנה,

ענבל 054-9991005

ילי קרבי

מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי.בעלת תואר שני בחינוך ויעוץבוגרת המסלול לפסכותרפיה במכון "ידע"בוגרת המסלול לפסיכותרפיה ממוקדת טראומה בנט"לבוגרת המסלול לטיפול זוגי מבוסס מובחנות במכון "מגד"אני מלווה צעירים, מבוגרים, זוגות ומשפחות בתהלכים  של צמחיה מתוך לקיחת אחריות על חייהם האישים והזוגיים.הקלינקה שלי נמצאת בקיסריהטלפון 0544400046

יפעת רז

בת 46, אם לשלושה. בעלת 22 שנות ניסיון. מטפלת זוגית. מלווה תהליכים בתחום הפרעות אכילה וחרדות. מנחת קבוצות בתחום חשיבה יצירתית.

מאמינה בבני אדם, ביכולת שלהם לצמוח ולהתעדכן. לתקווה תמיד יש מקום.

הטיפול מתקיים בקליניקה פרטית בחרות. רחוב צבר.

0556633501

ד"ר עשהאל רומנלי

נשוי לגלית ואב לצח וללילה.

עו״ס קליני, מטפל ומדריך זוגי ומשפחתי מוסמך, מטפל בקליניקה בכפר סבא ובזום, ומנהל המרחב הפוטנציאלי להעשרת יחסים.
מטפל מבוסס מובחנות, תלמידו של אמיתי מגד, פועל במסורתם של דיוויד שנרש, קארל ויטיקאר ומורי בואן. משלב בעבודתו כלים מהפסיכודרמה, NLP, משחק ואימפרוביציה. מומחה בשילוב אילתור ומשחקיות בחדר הטיפולים. מטפל בזוגות, משפחות וביחידים.

״הגישה שלי ישירה, כנה ומשחקית. אני מאמין כי קשר משמעותי, כמו גם טיפול טוב, מורכב משילוב של משחקיות יחד עם לקיחת בעלות מלאה על הצל שלנו (כל ההתנהגויות, המחשבות והתחושות שאנו לרוב מדחיקים או מכחישים). לכן אני מביא איתי לחדר הטיפולים נוכחות משחקית ומאמתת מתוך אמונה כי טיפול טוב לא רק מכיל אלא גם מאתגר.״

052-6048145

לאתר

אלישע אזר

אלישע אזר – עו"ס קליני, מדריך ומטפל זוגי ומשפחתי מוסמך, מדריך ומטפל מיני מוסמך, מנהל שותף מרכז רותם – המרכז הישראלי לטיפול מיני וראש תוכנית רותם לטיפול זוגי, משפחתי ומיני בירושלים. מדריך ומלמד במסגרות ציבוריות ופרטיות שונות.
למד טיפול זוגי ומשפחתי במכון שינוי וטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן. בהמשך למד אצל אמיתי מגד ומטפל בגישה מערכתית מבוסס מבוחנות וראויות.
מקבל במרכז רותם בירושלים ובשלוחת רותם בפתח תקווה. תיאום מפגשים דרך מזכירות רותם בטלפון 072-2119500 או דרך האתר: http://www.rotem.center

נינה גופמן

יועצת זוגית ומשפחתית בגישת המובחנות, מדריכת הורים לגילאים 0-9, יועצת שינה.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תעודה מקצועית של ייעוץ משפחתי, כעת נמצאת במסלול לימודי טיפול זוגי ומשפחתי מערכתי בגישת המובחנות.

מקבלת בתל אביב או אונליין, לייעוץ זוגי רצוי לקיים את הפגישה ראשונה פנים מול פנים.

הייעוץ ניתן בעברית וברוסית

נייד: 0545918165

טובי ברנשטיין 

טובי ברנשטיין – בעלת תואר BA בפסיכולוגיה, יועצת זוגית ומינית. מקבלת בקליניקה בכפר דניאל (אזור מרכז/שפלה), זוגות ויחידים.
מטפלת לפי הגישה המערכתית, של אמיתי מגד מבוססת מובחנות וראויות, אשר מסייעת לאנשים להיות נאמנים לעצמם, תוך התחשבות במערכות המשמעותיות ובסביבה שלהם.
אני מעמיקה יחד עם בני הזוג בנושא המיניות שאני מאמינה שהוא חלק בלתי נפרד ממערכת זוגית, בכדי שהם יוכלו למצוא נינוחות ועונג בנוגע למיניות שלהם עם עצמם ובתוך הקשר. משתמשת בכלים מעולם המיינדפולנס.
טלפון – 0524-263403

אילן סופר

אילן סופר- מאמן אישי ויועץ זוגי ומיני. מלווה יחידים וזוגות בהתפתחות ולקיחת אחריות על חייהם והיחסים המתקיימים בהם. איש של רוח, תנועה וחיבור של האדם לעצמו, לאמונתו ולקרובים אליו. בעל ניסיון בעבודה עם אוכלוסייה דתית וחרדית. הטיפול מבוסס על גישת המובחנות והראויות, ומשלב כלים ופרקטיקות מגוונות. הקליניקה נמצאת ביישוב כפר האורנים (סמוך למודיעין).

052-9452398 , [email protected]

הכשרה מלאה בתוכנית טיפול משפחתי ומיני (תל"מ), תלמיד וותיק של אמיתי מגד, הכשרה בתוכנית למנחי מיניות וטנטרה (מארג), הכשרת מאמנים באימושיין, הכשרה להוראת תנועה ומחול משולב (ורטיגו-כח האיזון). B.A במדעי ההתנהגות, M.B.A בהתנהגות ארגונית אוניברסיטת בן גוריון.

ציפי אהרונוב

מטפלת זוגית ופרטנית בפסיכודרמה מבוססת מובחנות,
מרצה ומנחת קבוצות. M.A

קליניקה בכפר חב״ד.

מאמינה שככל שניקח אחריות על חיינו נוכל להנות ממערכות יחסים משמעותיות וקרובות יותר. גישת המובחנות מסייעת לנו להיות בכנות עם עצמנו ולהתבגר בתוך מערכות יחסים שלנו.

054-546-5792

נואי מלכה

מטפלת בתנועה M.A, פרטנית וזוגית מבוססת מובחנות.
משלבת בעבודתי כלים של הבעה ויצירה, קלפים השלכתיים ומיינדפולנס.

בשנים האחרונות עבדתי במרכז לטיפול בטראומה מינית, הדרכתי צוותי חינוך וטיפול בנושאים של מיניות ומגדר.
מקבלת בקליניקה טיפולים פרטניים, טיפולים זוגיים והדרכות הורים
און ליין או ברמת השרון.

מאמינה בלקיחת אחריות והתבגרות בתוך מערכות יחסים, שמביאה איתה אינטימיות, כנות ומשמעות לחיים.

0506994962