בשנה הקרובה אנו מציעים את הקורסים ומסלולי הלימוד הבאים:

פסיכותרפיה מערכתית ואומנות שאילת שאלות

פסיכותרפיה מערכתית מניחה שהבעיות והקשיים שאנשים חווים הם ביטוי למקום שלהם בתוך ההקשר המערכתי/משפחתי בו הם חיים. טיפול אישי מתוך פרספקטיבה מערכתית מסייע לאדם להביא את עצמו באופן אוטנטי לתוך החיים, להשתחרר מתפקידים מעיקים ולהתחיל לחיות חיים של בחירה. הקורס מלמד את המשתתפים לשאול שאלות חכמות המסייעות לשחרר את המטופלים מהעמדה שלהם.

טיפול זוגי מבוסס מובחנות (DBCT)

טיפול זוגי מבוסס מובחנות מבוסס על התפיסה המערכתית של בואן, על גישת "הכור" של סנרש ועל חוק השלושה של גורדייף. טיפול זה פונה לחלקים הבוגרים אצל בני הזוג ומזמין אותם לחיות חיים בוגרים, מלאי תשוקה ואינטימיות, המבוססים על אוטנטיות ובחירה ולא על צרכים ילדותיים. בואו ללמוד גישה יעילה ועוצמתית לטיפול זוגי.

טיפול בחרדה וטראומה (יחד עם רונית חיימוביץ)

טראומה אינה חייבת ללוות אותנו כל חיינו. וטיפול בטראומה אינו חייב להיות חוויה מעיקה וארוכת טווח. טיפול בטראומה יכול להיות חוויה משחררת עבור המטופל ועבור המטפל. בואו ללמוד גישה טיפולית חדשנית ויעילה המסייעת לשחרר מטופלים מסימפטומים טראומטיים, תוך פניה אל יכולת הבחירה שלהם, אל היצירתיות, הדמיון והאינטואציה. 

מריפוי לתשוקה (יחד עם סאננד סילר לב אש)

הקורס המקיף ביותר בארץ ללימודי טיפול במיניות: קורס המקיף עבודה עם טראומה על רקע מיני, עבודה עם בעיות בתפקוד מיני ופערים בתשוקה ועבודה לקראת אקסטזה ושחרור תוך שימוש בכלים מעולם הטנטרה והסקסלוגיה העדכנית ביותר.

 

הקורסים יועברו ברחבי הארץ.

פנו אלינו, אם ברצונכם לארגן חבורה של לומדים: 0544355744