חלק מהתפיסות שגדלנו עליהן בנוגע לתנאים הנדרשים לאפשר זוגיות מספקת לטווח ארוך, פשוט אינן נכונות. למדנו, לדוגמא, שאנחנו צריכים לוותר, להתפשר ולהכיל זה את רגשותיו של זה. למדנו שבזוגיות טובה אנחנו אמורים לכווץ את עצמנו, את הרצונות והערכים שלנו. למדנו לצפות מבן הזוג שלנו להקשיב ולהכיל את הרגשות שלנו ולמדנו שלא לסמוך על עצמנו ולא לצפות מעצמנו להרגיע את החרדות שלנו.

כל התפיסות הללו, לא רק שאינן מועילות לקיום יחסים זוגיים ארוכי טווח, הן למעשה מזיקות.

זוגיות ארוכת טווח מספקת, מצמיחה ומעשירה, יכולה לפרוח רק כששני בני הזוג מבטאים את עצמם באופן אותנטי, נשארים נאמנים לרצונות ולערכים שלהם, מפסיקים לפחד מקונפליקטים, לומדים להרגיע ולווסת את הרגשות והחרדות שלהם בכוחות עצמם, ומפסיקים לצפות מבני זוגם לאישורים והכלה.

בואו ללמוד משולי ואמתי מגד, זוג מטפלים שחי לגמרי את מה שהוא מדבר, איך להפסיק לפחד מקונפליקטים ולהתחיל להיות אותנטי, איך להפסיק לפחד מאינטימיות רגשית ומינית, וכיצד להביא את עצמנו במלואנו לתוך הקשר. בואו ללמוד כיצד מעירים את התשוקה כאשר אחד מבני הזוג רוצה יותר והשני פחות. בואו ללמוד להיות בדיאלוג מכבד והוגן. בואו ללמוד להפסיק להיות קורבנות אחד של השני ולהתחיל להיות היוצרים הבלבדיים של מערכת היחסים שלכם.

אנו מציעים סדנה בת שלושה ימים מלאים שתעסוק ביחסים זוגיים מובחנים וראויים.

הסדנה כוללת:

  1. הרצאות קצרות על נושאים כגון: מובחנות, ראויות, תחושת עצמי משוקפת ואיתנה, הרגעה וויסות עצמי, אינטימיות רגשית ומינית, פערים בתשוקה, נתינה וקבלה, אשמה והיכולת לצמוח מתוך קשיים.
  2. תרגילים בתנועה, במגע, בכתיבה ובדמיון המעבירים באופן חוויתי את הנושאים המדוברים
  3. משחקי תפקידים ודיאלוגים בין בני הזוג
  4. עבודה בקבוצות של גברים ונשים
  5. ולכל זוג שירצה, עבודה על נושאים שמטרידים אתכם, מול צמד המנחים.

הסדנה תתקים בימים חמישי,שישי ושבת, ה29,30,31 ליולי מ 9.00 עד בערך 20.00 בכל יום.

הסדנה תתקיים במרכז אלון בפרדס חנה.

הסדנה אינטימית ומיועדת לעד עשרה זוגות אמיצים.

ועכשיו להצעה המעניינת שלנו: הצטרפו לסדנא בחינם, חינם לגמרי, בתמורה לכך שנוכל להשתמש בצילומים שלכם לשם בנייה של סדנה אינטרנטית לקהל הרחב.

מה שזה אומר זה שצלם יהיה נוכח לאורך כל ימי ושעות הסדנה. הוא יצלם אתכם בתהליכים השונים וכן בעבודה שתעשו מול המנחים. את הצילומים הללו אנו נערוך ונהפוך אותם לסדנה אינטרנטית שכל זוג שירצה בכך, יוכל לרכוש ולצפות בה.

באופן הזה אתם לא רק תעזרו לעצמכם, אלא גם תעזרו להמוני זוגות אחרים לשפר את חייהם ולבנות זוגיות מלאת אינטימיות, תשוקה, יצירתיות ובגרות.

שימו לב, אתם מקבלים סדנה שמחירה: 4200 ש"ח לזוג בחינם.

ההשתתפות כוללת גם ארוחת צהריים וערב צמחונית ונישנושים לאורך היום. המחיר אינו כולל לינה וארוחת בוקר. המשתתפים ידאגו לכך באופן עצמאי.

הסדנה מועברת על ידי שולי ואמתי ומנחים נוספים, כולם מטפלים זוגיים ומשפחתיים בעלי תואר שני ועם ניסיון רב.

לתשלום מאובטח

אם הסדנה הזאת מעניינת אתכם ואתם רוצים לשמוע עוד פרטים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולדבר איתנו:

שולי מגד: 0526332912

אמתי מגד: 0544355744

נשמח מאוד לראות אתכם איתנו.

אחת התמות שנעסוק בה בסדנה היא השאלה – האם בני הזוג שלנו חייבים לנו משהו? הקשיבו לשולי ואמתי משוחחים על כך: